Kompresní podkolenky od nás

Kompresní podkolenky od nás

Funkce kompresních podkolenek je dostatečně podrobně popsána v úvodu těch kategorií našeho e-shopu, kde je nabízíme.
Kompresní podkolenky

Zdravotní kompresní nebo také kompresívní, potažmo hezky česky stahovací podkolenky z našeho e-shopu slouží hlavně k prevenci. A to, jak proti vzniku křečových žil, tak i proti otokům lýtek během sportovní zátěže nebo pracovního zatížení, zejména u profesí vyžadujících dlouhé stání na místě, či během dlouhodobého sezení během cestování ve všech dopravních prostředcích. Zkrátka všude tam, kde se zaškrtí krevní oběh.

Všechny naše zdravotní podkolenky mají svoji velikost odvozenou pouze od rozměrů chodidla. Rozměr lýtka odpovídá konfekční velikosti obvyklé v Čechách. Nemohou postihnout extrémní rozměry způsobené otoky. Zákazníky, kteří mají potřebu specifických podkolenek a punčoch odkazujeme na prodejny se zdravotnickými potřebami.  Před jejich návštěvou je ale vždy nutná konzultace s ošetřujícím lékařem, který Vám poradí, jaká kombinace rozměrů a velikost stahovací síly kompresní podkolenky je pro Vás vhodná.

Rada pro sportovce

 • podkolenky nebo návleky si oblečte asi tři hodiny před začátkem sportovní aktivity, aby si tělo zvyklo na změnu tlakových poměrů v končetinách.
 • nechte si kompresní podkolenky nebo návleky na nohách i po skončení sportovní aktivity (opět asi tři hodiny), zvláště když odpočíváte vsedě, a doplňujete ztracené tekutiny. Lýtka Vám potom neotečou, a nezatvrdnou. Takto budete dříve fit na další trénink.

4Komentáře

 • Avatar
  Bill Asbestos
  Jun 15, 2021

  Hey there, it was a really great experience for me when I looked around your website. I hope you don't mind if I applaud you on the excellent quality of the work and to wish you the best of luck with it as you progress in the coming years. It was a pleasure to view your website and I will most definitely be dropping by again before long to find how you're getting on. All the best and I shall doubtless see you here again in the near future - Bill Asbestos

 • Avatar
  Angie Coach
  Jun 29, 2021

  Greetings, I should say it was a really fantastic experience for me when I visited your website. I just wanted to congratulate you on the excellent quality of your work and to wish you the best of luck with it as you grow going forward. It was a hoot to view your internet site and I will obviously be dropping by again before long to find how you're doing. Cheers and I will no doubt see you here again soon - Angie Coach

Zde se můžete vyjádřit

Je potřeba vyplnit všechny údaje

Jméno
E-mail: (nepublikováno)
Váš komentář
kód

Blog Categories

Poslední komentáře

Popular Articles

Recent Articles

Blog Search

Blog Archive