Plavky Litex

Plavky Litex pro dámy, pány,Oblečte se jako kompletní družstvo na pruhovanou plavbu plnou zábavy a recese. Všechno pruhované v retro námořnickém stylu. Dámy mohou střídat jednodílné retro plavky s bikinami, v případě hrozícího spálení se chránit slušivým pruhovaným tričkem, zahalit se do pruhované plážové osušky futah, případně ji použít jako de...

Plavky Litex pro dámy, pány,Oblečte se jako kompletní družstvo na pruhovanou plavbu plnou zábavy a recese. Všechno pruhované v retro námořnickém stylu. Dámy mohou střídat jednodílné retro plavky s bikinami, v případě hrozícího spálení se chránit slušivým pruhovaným tričkem, zahalit se do pruhované plážové osušky futah, případně ji použít jako deku. Před oslněním si chránit oči slušivým kšiltem.

Zobrazit

Plavky Litex  Počet produktů: 11

Podkategorie

  • Dámské plavky Litex

    Nejen dámské retro plavky Litex v celku pruhované s kšandami tvoří naši nabídku. Doplňte si k nim bikiny stejného vzoru plus slušivý a praktický kšilt. Vaši postavu odliší od jiných recesistů v pruhovaných retroplavkách podobný ale barevnější vzor na sportovních plavkách.

  • Pánské plavky Litex

    Pánské pruhované retro plavky Litex vcelku s kšandami se hodí "na vodu" i do vody. Ač mají retro střih, jsou vyrobeny z moderního plavkového materiálu. Dobře schnou. a drží na těle. Jsou nezbytnou ozdobou všech recesistů jak na vodě, tak na břehu nebo maškarním plese.

  • Dětské plavky Litex

    Vezměte děti do Vašeho pruhovaného retro družstva. Tým bude kompletní, nikdo Vás nepřehlédne. Vyberte si vhodné dětské pruhované plavky hodící se k Vašim retro plavkám.

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek