Funkční termoprádlo VoXX

Funkční termoprádlo Voxx Vám věrně poslouží při Vašich sportovních aktivitách.
Patří běžky, lyže, kolo, běh, in-line brusle, turistika nebo fitko k Vašim sportovním aktivitám? Nemáte rádi propocená trička? Máte problémy s bolestí zad po "ofouknutí zpoceného oblečení? Pak určitě potřebujete kvalitní termoprádlo. Termoprádlo má schopnost výborně od...

Funkční termoprádlo Voxx Vám věrně poslouží při Vašich sportovních aktivitách.
Patří běžky, lyže, kolo, běh, in-line brusle, turistika nebo fitko k Vašim sportovním aktivitám? Nemáte rádi propocená trička? Máte problémy s bolestí zad po "ofouknutí zpoceného oblečení? Pak určitě potřebujete kvalitní termoprádlo. Termoprádlo má schopnost výborně odvádět pot od těla, předávat jej další vrstvě oblečení nebo odpařovat tuto vlhkost přímo do vzduchu. Termoprádlo výrazně zlepšuje mikroklima pokožky a přispívá ke komfortní pohodě celého těla. Termoprádlo je vhodné pro sport, extrémní sport, ale i pro běžné nošení. Toto vysoce výkonné technické prádlo aktivně odvádí pot z povrchu těla a rychle prosychá. Výhodou termoprádla je jeho skladnost a nízká hmotnost, díky níž jej na sobě ani necítíte.

Funkční termoprádlo oblečené jako první vrstva zaručí rychlé a spolehlivé odvedení potu do další vrstvy oblečení. Vaše pokožky zůstává relativně suchá, první vrstva se nelepí na tělo, v našem funkčním termo-prádle se můžete plně soustředit na svůj sportovní výkon. Nehrozí obávané "ofouknutí" studeným vzduchem.

Zobrazit

Funkční termoprádlo VoXX  Počet produktů: 30

Podkategorie

 • Dámské termoprádlo VoXX

  Funkční dámské prádlo VoXX, jinak také zvané termoprádlo výrazně zvyšuje Vaši spokojenost při sportovních aktivitách, kdy odpadá ten dříve známý nepříjemný pocit nalepeného zpoceného prádla na těle. Odvod potu z pokožky na vnější stranu termoprádla je jeho základní funkcí. O jeho další cestě pryč, a dále od povrchu těla až na vnější povrch těla pak rozhoduje počet funkčních vrstev prádla, jak je patrné z přiloženého obrázku.

   

 • Pánské termoprádlo VoXX

  Funkční pánské prádlo VoXX, jinak také zvané termoprádlo výrazně zvyšuje Vaši spokojenost při sportovních aktivitách, kdy odpadá ten dříve známý nepříjemný pocit nalepeného zpoceného prádla na těle. Odvod potu z pokožky na vnější stranu termoprádla je jeho základní funkcí. O jeho další cestě pryč, a dále od povrchu těla až na vnější povrch těla pak rozhoduje počet funkčních vrstev prádla, jak je patrné z přiloženého obrázku.  

 • Dětské termoprádlo VoXX

  Funkční dětské antibakteriální prádlo VoXX jinak také zvané termoprádlo výrazně zvyšuje komfort dětí při sportovních aktivitách, kdy odpadá ten dříve známý nepříjemný pocit nalepeného zpoceného prádla na těle. Odvod potu z pokožky na vnější stranu termoprádla je jeho základní funkcí. O jeho další cestě pryč, a dále od povrchu těla až na vnější povrch těla pak rozhoduje počet funkčních vrstev prádla, jak je patrné z přiloženého obrázku.  

Zobrazeno 1 – 30 z 30 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 30 položek