Vážení zákazníci,

Vzhledem k naší letní dovolené,

můžeme objednávky, které dorazí od 18.7. odesílat nejdříve 5.8.2024.

Děkujeme za pochopení mimořádné situace.

Zavřít
Bambusové ponožky zdravotní lem

Bambusové ponožky zdravotní mají šetrný neškrtící lem, a jsou přirozeně antibakteriální. Tato příjemná a užitečná vlastnost je dána přítomností přírodní látky „bamboo-kun“, kterou rostlina bambusu ve svých vláknech obsahuje. Chrání ji během vegetace v tropických podmínkách před napadením bakteriemi a plísněmi. Ochranné vlastnosti látky kun zůstá...

Bambusové ponožky zdravotní mají šetrný neškrtící lem, a jsou přirozeně antibakteriální. Tato příjemná a užitečná vlastnost je dána přítomností přírodní látky „bamboo-kun“, kterou rostlina bambusu ve svých vláknech obsahuje. Chrání ji během vegetace v tropických podmínkách před napadením bakteriemi a plísněmi. Ochranné vlastnosti látky kun zůstávají nezměněné také po zpracování, a výrobě bambusové viskózy používané na výrobu zdravotních ponožek z bambusového vlákna.
Již jednou zmíněný neškrtící lem bambusových ponožek zdravotních je buď dostatečně široký, aby rovnoměrně rozkládal lokální tlak na větší plochu, nebo je tvořen segmentovým vějířem úplně nahrazujícím klasickou gumičku. Bambusové ponožky zdravotní se tak nezařezávají, a velmi příjemně se nosí po celý náročný pracovní den. Bambusové vlákno je hebké, jemné a vůbec příjemné na omak. Výborné odvádí vlhkost, a velmi dobře tepelně izoluje.

Zobrazit

Bambusové ponožky zdravotní lem  Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek