Punčochové zboží

Vyberte si potřebný výrobek ze sortimentu punčochového zboží, který se skládá z punčoch, punčochových kalhot neboli punčocháčů, silonkových podkolenek, ponožek a také malých ťapek. U nás naleznete punčochové zboží vhodné pro všechna roční období, od silnějších punčoch nebo punčocháčů s hustotou vlákna 70DEN do chladnějšího počasí, až po slabé pu...

Vyberte si potřebný výrobek ze sortimentu punčochového zboží, který se skládá z punčoch, punčochových kalhot neboli punčocháčů, silonkových podkolenek, ponožek a také malých ťapek. U nás naleznete punčochové zboží vhodné pro všechna roční období, od silnějších punčoch nebo punčocháčů s hustotou vlákna 70DEN do chladnějšího počasí, až po slabé punčochy s hustotou 20DEN různých výrobců.

Zobrazit

Punčochové zboží  Počet produktů: 3

Podkategorie

 • Punčochové kalhoty

  Dámské punčochové kalhoty.
  Punčochové kalhoty nebo zkrátka punčocháče si u nás vyberete v různých barvách a hustotě vláken vyjádřené v jednotkách DEN. Čím je toto číslo nižší, například 10DEN, tím jsou punčocháče jemnější a průhlednější, a naopak, například punčocháče 70DEN jsou silné a neprůhledné. Vybírejte si z různých velikostí punčochových kalhot včetně nadměrných. V punčochových kalhotách Boma a Evona se bude cítit dobře a jistě v každé společnosti.

 • Nadkolenky

  Nadkolenky nabízíme v pestrých vzorech a doslova bláznivých barvách. Výrobcem našich nadkolenek je tradiční česká firma Fuski Boma.sr.o., jeden z největších producentů ponožkového a punčochového zboží u nás. V nadkolenkách se budete cítit skvěle, nožky a kolínka budete mít zateplené v cool vzorovaných  bavlněných nadkolenkách.

 • Kamaše

  Dámské legíny bez chodidla dlouhé až ke kotníkům nebo v 3/4 délce

 • Punčochy

  Punčochy si u nás vyberete v různých barvách, velikostech a hustotě vláken vyjádřené v jednotkách DEN. Čím je toto číslo nižší, například 10DEN, tím je prádlo jemnější a průhlednější, a naopak, například punčochy 70DEN jsou silné a neprůhledné.
  Vyberte si samonosné nebo také samodržící punčochy, ve výběru jsou i punčochy na podvazkový pás nebo zajímavé push-up punčocháče pomáhající formovat postavu.
  V punčochách od nás se bude cítit dobře a jistě v každé společnosti.

 • Silonkové podkolenky

  Vyberte si silonkové, také nazývané jako punčochové, podkolenky s neškrtícím lemem.

 • Silonkové ponožky a ťapky

  Vyberte si vhodné krátké silonkové ponožky nebo ťapky do balerínek a páskových střevíčků nebo lodiček z punčochového materiálu.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek