Ponožky VoXX se stříbrem

České sportovní ponožky VoXX se stříbrem (nebo přesněji ponožky s ionty stříbra) jsou špičkové antibakteriální ponožky se stříbrem na našem trhu. Odolnost proti množení bakterií rozkládajících pot, který potom čím dál více zapáchá, řeší buď přírodní vlákno bambus, nebo ionty stříbra, které narušují buněčné stěny bakterií, a tím je ničí. VoXX pou...

České sportovní ponožky VoXX se stříbrem (nebo přesněji ponožky s ionty stříbra) jsou špičkové antibakteriální ponožky se stříbrem na našem trhu. Odolnost proti množení bakterií rozkládajících pot, který potom čím dál více zapáchá, řeší buď přírodní vlákno bambus, nebo ionty stříbra, které narušují buněčné stěny bakterií, a tím je ničí. VoXX používá nejčastěji materiál silproX. Jde v podstatě o polypropylénové vlákno "napuštěné" antibakteriálním stříbrem. Stříbro ve formě nano částic se zamíchá do granulátu polypropylénu ještě před jeho transformací do formy vlákna. Ionty stříbra jsou tedy pevně vázány s polypropylénem uvnitř jeho struktury. Ponožky se stříbrem takto vázaného stříbra nezbavíte ani při praní. Sportovní ponožky VoXX se stříbrem aneb, jak jsme právě vysvětlili s ionty stříbra, v materiálu silproX si tak ponechávají své antibakteriální vlastnosti po celou dobu své životnosti. Polypropylén navíc výborně odvádí pot od pokožky na povrch ponožky. Antibakteriální ponožky s ionty stříbra tedy omezují zápach v botě a rozvoj plísní. Velice užitečné vlastnosti ponožek při sportu, turistice nebo celodenním nošení. Ponožky se stříbrem zaručí základní požadavek na ně kladený – nohy v suchu a v teple, po vyzutí bez zápachu. Na rozdíl od táty Škopka se můžete klidně zout, manželka, ani kdyby to byla vše cítící Helenka nebude nic cítit.
Antibakteriální vlastnosti stříbra znali již v dávnověku, proto pioly i vodu ze stříbrných pohárů. Až nedávno si na tuto zkušenost vzpomnělo několik chytrých hlav, a představili světu ponožky se stříbrem, odolné proti nájezdu bakterií na náš pot v botách.
Jak funguje aktivní stříbro v boji proti bakteriím

 

Zobrazit

Ponožky VoXX se stříbrem  Počet produktů: 51

Podkategorie

 • Ponožky se stříbrem -...

  Ponožky se stříbrem, neboli přesně vyjádřeno ponožky s ionty stříbra, ve slabém úpletu jsou vhodné buď na léto nebo pro sporty v těsných botách. Z těchto důvodů jsou prodyšné s výborným odvodem potu. Ten zbývající se rozkládá v ponožkách se stříbrem mnohem pomaleji neboť zmíněný vzácný kov má tu vynikající vlastnost, že narušuje buněčnou stěnu bakterií rozkládajících pot, a hubí je. A jako většina biologických rozkladů také rozklad potu v ponožkách doprovází nepříjemný zápach. Stříbro implementované v pletenině ponožek omezí výrazně jeho tvorbu.

  Jak funguje aktivní stříbro v boji proti bakteriím

 • Ponožky se stříbrem -...

  Silné ponožky VoXX se stříbrem, tedy přesněji s ionty stříbra, které brzdí rozvoj bakterií a tím i rozklad potu, na němž se bakterie více než aktivně podílejí. Výsledkem je výrazné omezení zápachu. Ionty stříbra jsou implementovány do vnitřní struktury polypropylenového vlákna silproX. Stříbro je tak pevně vázáno v tkanině a jeho obsah v ponožce se nesníží ani praním.
  Silné ponožky VoXX se stříbrem, pro detailisty správně s ionty stříbra, jsou tak užitečným společníkem při všech sportovních nebo pracovních aktivitách v chladném počasí nebo prostředí. Zmíněný polypropylén má i bez iontů stříbra tu vlastnost, že výborně odvádí pot, je měkký na omak, takže se silné ponožky VoXX dobře nosí, jsou příjemné, a zajistí základní příjemný pocit, který od ponožek očekáváme - mít nohy v suchu a v teple. A navíc, když se zujeme a ulevíme si od bot jen v ponožkách se stříbrem, naše okolí to nepozná, zápach z ponožek se nekoná, 

  Jak funguje aktivní stříbro v boji proti bakteriím

 • Ponožky se stříbrem -...

  Ponožky VoXX se stříbrem, tedy přesněji s ionty stříbra, v provedení se zesíleným chodidlem Vám dobře poslouží při aktivitách zatěžujících chodidla. Ta jsou chráněna tlumicí vypolštářovanou vrstvou froté úpletu. Celé nohy pak ošetřují před šířícím se rozkladem potu ionty stříbra v těchto ponožkách, logicky zvaných ponožky se stříbrem. Stříbro má tu základní dobrou vlastnost, že rozrušuje buněčné stěny bakterií, a tím je zahubí. Pot se pak rozkládá mnohem pomaleji, stejně jako s tím související zápach.
  Vzhledem k tomu, že nano částice stříbra se smísí s granulátem polypropylénu ještě před jeho výrobní přeměnou v umělé vlákno, použité v dokonalé tkanině silprox, je stříbro v ponožkách pevně vázáno, nezmizí ani při praní. V ponožkách se stříbrem, pro hnidopichy s ionty stříbra, jsou Vaše nohy dokonale chráněné proti zápachu a plísním.

  Jak funguje aktivní stříbro v boji proti bakteriím

 • Dětské ponožky se...

  Dětské ponožky se stříbrem (správně technicky s ionty stříbra) nejčastěji v materiálu silproX chrání dětské nožky před rozmnožením bakterií rozkládajících pot a před šířením plísní. Stříbro rozrušuje buněčné stěny bakterií a tím je ničí. Nejčastěji používaný antibakteriální materiál silprox tvoří vlákna polypropylénu obsahující ionty stříbra ve své vnitřní struktuře, takže nemůže dojít k jejich odstranění během praní. Dětské ponožky se stříbrem, nebo také s ionty stříbra, také výborně odvádí pot díky vlastnostem polypropylénového vlákna, které je přitom hebké a vzdušné.

  Jak funguje aktivní stříbro v boji proti bakteriím

na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 51 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 51 položek