Vítejte v internetovém obchodě Ponožky od Kočky.

 

     Vyberte si z bohaté nabídky českých ponožek, podkolenek, punčochového zboží, funkčního prádla, a vybraných druhů spodního prádla určených pro sport, zábavu, volný čas, do práce i do společnosti, a to vše pro dámy, pána a děti.

     Již od roku 2010 se specializujeme na tradiční české výrobce. kteří dobře znají Vaše nároky, a snaží se, ve své neustále se rozvíjející nabídce, předčit Vaše očekávání.
Oblíbené sportovní ponožky a podkolenky VoXX poskytnou Vašim nohám potřebný komfort během sportovní aktivity. Doře drží na noze, výborně odsávají pot z pokožky, aby ho předali dalším funkčním vrstvám Vaší obuvi. Řada modelů těchto ponožek je se stříbrem, které ničí bakterie rozkládající pot, a brání tak šíření nepříjemného zápachu. ponožky VoXX mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, takže v zimě hřejí, a v létě chladí, jsou trvanlivé, snadno se perou a suší. 
     Bavlněné veselé ponožky Boma jsou určené na každodenní nošení, neboť si můžete vybrat z opravdu širokého sortimentu barev a vzorů.
Ponožky Lonka jsou určené do společnosti, ke kostýmkům a oblekům, jsou střídmé, elegantní a praktické neboť řada z nich má volný neškrtící lem, a napomáhá tak lepšímu krevnímu oběhu, aby nohy neotékaly při dlouhém sezení.

Náš obchod je přehledně strukturovaný do stromu kategorií, jako jsou oddělení v obchodním domě. Pokud, ale chcete rychle najít konkrétní výrobek, využijte fultextový vyhledávač - okno v pravo nahoře. Reaguje a nabízí nejbližší výrazy již po zadání prvních třech písmen.

Máme nastavená pravidla na možné dodání zdarma, kdy neplatíte poštovné, sledujte prosím naše aktuality a příslušný paragraf obchodních podmínek.

Přejeme Vám příjemný nákup, jsme připraveni pomoci Vám při řešení jakýchkoliv problémů s ním spojených.

 

Lukáš Richter

Jménem kolektivu spolupracovníků Ponožky od Kočky

Spřátelené Weby:

http://www.ponozkyodkocky.cz/

Náš e-mail je plně funkční, naše telefonní číslo rovněž. Ověřte si naši iidentitu podle našeho platného IČ. Sídlíme na skutečné adrese.

Obsloužili jsme již tísíce spokojených zákazníků.

EET se na náš e-shop nevztahuje:
Zboží posíláme pouze a jen, buď na dobírku nebo po platbě předem na náš účet.
Poštovní přepravci nám peníze za dobírky posílají na náš bankovní účet, stejně tak jako zákazníci, kteří nám platí za zboží předem na náš bankovní účet.
Každému zákazníkovi vystavujeme při expedici zboží fakturu, kterou přikládáme ke zboží.