Bandáže VoXX

Vyberte si vhodnou bandáž VoXX , která Vám zajistí zpevnění valů, vazů kloubů Vašich končetin. V našich bandážích se budete cítit jistěji, zabrání preventivně namožení vazů, pomohou k rychlejšímu návratu ke sportu po úrazech, stejně jako během léčení nemocných svalů a šlach. Prevence zánětů a otoků je možná jedině s použitím specifické bandáže n...

Vyberte si vhodnou bandáž VoXX , která Vám zajistí zpevnění valů, vazů kloubů Vašich končetin. V našich bandážích se budete cítit jistěji, zabrání preventivně namožení vazů, pomohou k rychlejšímu návratu ke sportu po úrazech, stejně jako během léčení nemocných svalů a šlach. Prevence zánětů a otoků je možná jedině s použitím specifické bandáže namáhaného místa. Naše bandáže oceňují nejenom sportovci, ale také manuální pracovníci vykonávající monotónní a jednostranně zatěžující činnost.
Nejenom ženy ocení barevný výběr a líbivé vzory námi nabízených bandáží VoXX. Hravě si tak s nimi sladíte svůj sportovní outfit. Bandáže nejen pomáhají, ale také zvýrazňují a zdobí.

Zobrazit

Bandáže VoXX  Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek