Společenské ponožky LONKA

České společenské ponožky Lonka - v nich budete ozdobou i na recepci na ministerstvu věcí zahraničních. Kolekce Lonka se specializuje na nabídku vysoce kvalitních a decentních ponožek do společnosti, a ke každodennímu nošení v profesích vyžadující společenské oblečení. Společenské ponožky jsou vyrobeny z jemných úpletů, mají řetízkovaný šev mezi...

České společenské ponožky Lonka - v nich budete ozdobou i na recepci na ministerstvu věcí zahraničních. Kolekce Lonka se specializuje na nabídku vysoce kvalitních a decentních ponožek do společnosti, a ke každodennímu nošení v profesích vyžadující společenské oblečení. Společenské ponožky jsou vyrobeny z jemných úpletů, mají řetízkovaný šev mezi špicí a nártem, který netlačí na prsty. Mívají i zdravotní lem, protože kdo musí nosit společenské oblečení, ten obvykle musí i hodně hodin sedět se všemi negativními důsledky pro dolní končetiny včetně jejich opuchnutí. Šetrný lem se nezařezává, a zajišťuje tak lepší krevní oběh. Decentní elegantní společenské ponožky Lonka k pánským oblekům i dámským kostýmkům. Netlačí, neškrtí, jemný úplet, zkrátka a dobře ponožky Lonka jsou příjemným a nenápadným společníkem ve Vašich botách po celý den.

Zobrazit

Společenské ponožky LONKA  Počet produktů: 69

Podkategorie

 • Pánské ponožky barevné

  Vyberte si pánské ponožky barevné ve vysoké kvalitě od tradičního českého výrobce značky LONKA. Barevné trendy ponožky jsou bavlněné s elastanem, dobře drží na noze, neškrtí a neskutečně sluší. V pánských barevných ponožkách Lonka zazáříte při každé příležitosti. Prohlédněte si naši nabídku v teple domova a vyberte si v jakých barevných ponožkách vyrazíte ohromit svět.

 • Veselé pánské ponožky

  Vyberte si z našich veselých,m vtippných pánských ponožek od tradičního českého výrobce Lonka. naše ponožky jsou nejen vtipné veselé a zábavné, ale taky velice kvalitní. Hodí se jak k obleku, tak i ke každodennímu nošení.

 • Dámské společenské...

  Dámské společenské ponožky Lonka nabízíme v decentních barvách a vzorech, v pestré škále materiálů, v různých výškách, od klasických nad kotník až po nízké, jejichž lem končí pod kotníkem. Dámské ponožky Lonka jsou vhodným doplňkem pro společenské dámské oblečení, například kostýmky, stejně tak jako pro každodenní nošení. 

 • Pánské společenské...

  Pánské společenské ponožky Lonka nabízíme v decentních barvách a vzorech, v pestré škále materiálů, v různých výškách, od klasických nad kotník až po nízké, jejichž lem končí pod kotníkem. Pánské ponožky Lonka jsou vhodným doplňkem pro společenské pánské oblečení, stejně tak jako pro každodenní nošení. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 69 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 69 položek