Dětské ponožky VoXX zesílené chodidlo

Dětské ponožky VoXX se zesíleným chodidlem jsou určeny pro sporty, které extrémě zatěžují chodidla, jako například tenis vyžadující ostré starty a prudká zastavení. Měkce vypolštářované chodidlo ponožek VoXX pomáhá tlumit tyto rázy, a oddaluje tak nástup bolesti a únavy. Děti se v ponožkách VoXX se zesíleným chodidlem mohou pak lépe udržet konce...

Dětské ponožky VoXX se zesíleným chodidlem jsou určeny pro sporty, které extrémě zatěžují chodidla, jako například tenis vyžadující ostré starty a prudká zastavení. Měkce vypolštářované chodidlo ponožek VoXX pomáhá tlumit tyto rázy, a oddaluje tak nástup bolesti a únavy. Děti se v ponožkách VoXX se zesíleným chodidlem mohou pak lépe udržet koncentraci svúj sportovní výkon. Navíc jsou tyto ponožky opatřeny bandáží přes nárt, která brání jejich shrnutí v botě  Některé ponožky Voxx se zesíleným chodidlem jsou antibakteriální neboť obsahují buď ionty stříbra, které výborně hubí bakterie rozkládající pot nebo jsou z bambusové vizkózy. Bambusová rostlina obsahuje přírodní látku, ktrá ji chrání před napadení bakteriemi a plísněmi tak hojnými v jejím domovských tropech.
Ponožky VoXX se zesíleným chodidlem jsou ale také skvělou volbou pro chladnější dny neboť silný forté úplet obaluje celé chodidle včetně nártu, a příjemně hřeje. Doporučujeme i na doma, když "táhne od nohou." 

Zobrazit

Dětské ponožky VoXX zesílené chodidlo  Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek