Boj s lichožrouty ponožek

Boj s lichožrouty ponožek

Ponožky Lichožrouti řeší starý problém našich domácností.

Všichni to známe, ponožky nejsou výjimkou, nosíme jen to, co se nám líbí. Navzdory plnému šuplíku v prádelníku, vytáhneme si vždy jen ty naše oblíbené. Po čase ale zjistíme, že tam leží jen jedna ponožka, druhá záhadně zmizela. Pračka je evidentně prázdná, v jejím filtru by ponožka stejně neuvízla. Nikde v celém bytě není a není k nalezení. Vysvětlení je prosté, sežral ji domácí skřítek lichožrout.

My jsme tu bandu již zmapovali, jejich portréty si můžete prohlédnou na našich ponožkách Lichožrouti K.

A jak na ně vyzrát?

Máme dvě řešení. Prvním je nákup našich ponožek s lichožroutími vzory. Každý pár tvoří dvě velice podobné, přitom ale přece jenom různé ponožky. Vzory a barevné motivy se odvíjí od těch zmíněných dětských ponožek, s obrázky lichožroutích postaviček. Pokud chcete, můžete do lichožroutí tématiky obléci všechny nohy, nožky a nožičky Vaší rodinky.

Stačí si koupit vždy dva páry, a máte to doma. Přesněji řečeno, dva podobné, ale různé páry ponožek. A pokud se snad projeví u domácích lichožroutů kanibalizmus, a sežerou Vám i takovou jednu ponožku, nevadí. Stále máte tři kusy, které můžete střídat, a čekat na reakci okolí. A musel by to být opravdu pozorný, a trpělivý pozorovatel, aby odhalil ten jemný rozdíl.

Druhým způsobem boje s lichožrouty, platným pro celou řadu námi nabízených ponožek, je možnost nakoupit si větší balení, nejčastěji tří párů ponožek, stejné barvy nebo vzoru. Pokud Vám jeden kus zmizí, nebo musíte jednu ponožku vyřadit kvůli díře, potom si jednoduše vezmete další ze sady, a je to. Konec nervů s hledáním, ptaním, běháním s jednou bosou nohou se zoufalou snahou dohnat toho podlého lichožrouta.

Fyzickým násilím ho nezmůžete. Pamatujte na slova českého klasika – vždy když jsme vítězili, bylo to pomocí ducha, a ne zbraněmi…

Related Posts: