Vážení zákazníci,

Vzhledem k naší letní dovolené,

můžeme objednávky, které dorazí od 18.7. odesílat nejdříve 5.8.2024.

Děkujeme za pochopení mimořádné situace.

Zavřít
Punčocháče

Pojem punčocháče je široký a dnes obsahuje několik druhů punčochových kalhot. Jako první se Vám určitě vybaví dětské punčocháče, které jsme nosili asi úplně všichni, a i nadále do nich oblékáme naše děti neboť jsou ve své praktičnosti stále nepřekonatelné. Rychle se obléknou a svléknou, spolehlivě drží v pase, neškrtí na nohou, nepotřebují žádné...

Pojem punčocháče je široký a dnes obsahuje několik druhů punčochových kalhot. Jako první se Vám určitě vybaví dětské punčocháče, které jsme nosili asi úplně všichni, a i nadále do nich oblékáme naše děti neboť jsou ve své praktičnosti stále nepřekonatelné. Rychle se obléknou a svléknou, spolehlivě drží v pase, neškrtí na nohou, nepotřebují žádné podvazky. Tyto vlastnosti využili módní návrháři punčoch při nástupu minisukní. Punčochy se v té době připínaly k podvazkovému pasu, ale ten se mohl nosit jen k delší sukni, která jeho podvazky zakryla. Navlékací podvazky kolem stehna nebyly spolehlivé neboť klouzaly.
A tak se punčochy prodloužily a ve stejném střihu jako je tomu u dětských punčocháčů skončily až v pase, kde je drží bezpečná guma.
A máme zde druhý pojem „dámské punčochové kalhoty“ neboli krátce a jasně punčocháče.
Vyberte si z našich dětských punčocháčků nebo z těch historicky novějších punčochových kalhot, určených pro slečny a dámy.

Zobrazit

Punčocháče  Počet produktů: 4

Podkategorie

 • Dětské punčocháče

  Dětské punčocháče ničím nenahradíš, vyberte si u nás punčocháče z různě silných barevných a vzorovaných, zkrátka takové, které potřebujete.
  Nabízíme buď čistě bavlněné nebo s obsahem bavlny doplněné pružným elastanem, které se jen tak rychle nevyboulí na kolínkách. U čistě bavlněných se taková deformace bohužel vyloučit nedá. Bavlna nemá tvarovou paměť. Na druhou stranu čistě bavlněné punčocháče jsou určené pro děti s alergiemi na umělá vlákna.  Některé naše dětské punčocháče jsou sportovní, jiné veselé, určené pro každodenní nošení.

 • Dámské silné punčocháče

  Dámské silné punčocháče jsou určené pro chladnější dny neboť mají hustotu vlákna 50DEN. Silné punčochové kalhoty jsou pohodlné s výbornou tepelně izolační schopností zahřát celé nohy.

 • Dámské punčocháče

  Dámské punčocháče (punčochové kalhoty) nabízíme také v nadměrných velikostech, které v kamenných obchodech seženete jen stěží. Vyberte si z pestré nabídky českých dámských punčocháčů různých hustot vlákna, vzorů, barev a střihů.
  Hustota vláken u dámských punčocháčů se vyjadřuje v jednotkách DEN (Denier), což je jemnost příze neboli síla vlákna. Platí tedy, že čím je toto číslo nižší, například 10DEN, tím jsou dámské punčocháče jemnější a průhlednější. A naopak, například punčocháče 70DEN jsou silné a neprůhledné. Vybírejte si z různých velikostí punčocháčů včetně těch zmíněných nadměrných. V punčocháčích neboli punčochových kalhotách českých výrobců Boma a Evona se bude cítit dobře a jistě v každé společnosti. Dámské punčocháče od nás, drží, pruží, nezklamou v žádné situaci.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek