Dámské sportovní ponožky VoXX slabé

Dámské sportovní ponožky VoXX slabé se výborně hodí ke všem sportovním aktivitám kdy je potřeba minimální přechod mezi nohou a botou, například v cyklistických tretrách. Dámy samozřejmě nejvíce užijí slabé sportovní ponožky v létě nebo při halových sportech. Náš výběr dámských sportovních ponožek nezapomíná na prastarou pravdu, žena se chce líbi...

Dámské sportovní ponožky VoXX slabé se výborně hodí ke všem sportovním aktivitám kdy je potřeba minimální přechod mezi nohou a botou, například v cyklistických tretrách. Dámy samozřejmě nejvíce užijí slabé sportovní ponožky v létě nebo při halových sportech. Náš výběr dámských sportovních ponožek nezapomíná na prastarou pravdu, žena se chce líbit vždy a všude, a to prosím od hlavy až k patě. Z tohoto důvodu jsme připravily zajímavé barevné kolekce sportovních ponožek pro dámy, aby přitáhly obdiv i ke svým nožkám.
Návrháři námi připravených ponožek vycházeli také z předpokladu, že zajímavé modely budou ženy nosit také jen tak, to znamená i k jiným než ryze sportovním botám. Také v nich naše milé zákaznice ocení výborné vlastnosti původně sportovních dámských slabých ponožek. Jsou mnohdy antibakteriální díky iontům stříbra, výborně odvádí pot, jsou vzdušné, a netlačí. Navíc jsou vyvedené ve veselých barvách.

Zobrazit

Dámské sportovní ponožky VoXX slabé  Počet produktů: 68

na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 68 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 68 položek