Dámské ponožky

České dámské ponožky pro každý den, pro každou  příležitost, najdete v našem e-shopu.
Milé dámy,
     vyberte si prosím, z našeho bohatého sortimentu, abyste ochránily svoje nožky v botách, a zároveň k nim také přitáhly pozornost a zasloužený obdiv k jejich kráse zdůrazněné zajímavými vzory a barvami.
Při Vašich sportovních aktivitách se budete ...

České dámské ponožky pro každý den, pro každou  příležitost, najdete v našem e-shopu.
Milé dámy,
     vyberte si prosím, z našeho bohatého sortimentu, abyste ochránily svoje nožky v botách, a zároveň k nim také přitáhly pozornost a zasloužený obdiv k jejich kráse zdůrazněné zajímavými vzory a barvami.
Při Vašich sportovních aktivitách se budete cítit v našich dámských ponožkách jako v bavlnce. Ztlumí totiž nárazy na Vaše chodidla, vypolstrované zóny ochrání nožky proti otlakům a následným puchýřům. Moderní materiály, z nichž jsou naše dámské ponožky zhotoveny, zajistí rychlý odvod potu, a tomu zbývajícímu řádně zpomalí rozklad a tím i tvorbu zápachu. Dámské sportovní ponožky Vás prostě nezklamou, naopak předčí Vaše očekávání, co se týče komfortu nohou při sportovních činnostech.
     Dámské ponožky v tomto oddělení jsou ryze v menších, typicky dámských velikostech. Náš český výrobce a dodavatel dámských ponožek se neustále snaží držet krok s módou což je patrné u všech nabízených modelů. V dámských ponožkách z našeho obchodu se budete cítit jako v bavlnce, ze které jsou ostatně v drtivé většině vyrobeny, a přitom zajmete originální ozdobou svých nožek. Proto vzhůru do našich dámských ponožek.
Prohlédněte si prosím, jednotlivé sekce. Pokud budete chtít k dámským ponožkám něco podrobnějšího vysvětlit, neváhejte nás 
kontaktovat.

Zobrazit

Dámské ponožky  Počet produktů: 112

Podkategorie

  • Dámské bambusové ponožky

    Dámské bambusové ponožky mají jako základní materiál bambusovou viskózu. Přírodní bambusové vlákno obsahuje látku zvanou "bamboo-kun", která chrání bambusovou rostlinu před napadením bakteriemi a plísněmi. Protože její obsah v bambusové viskóze se téměř nemění, jsou veškeré výrobky z ní přirozeně antibakteriální, a odolné proti plísním. Dámské bambusové ponožky tak výrazně omezují bakteriální rozklad potu a tím také šíření zápachu. Navíc je bambusové vlákno velice odolné proti UV záření, je schopné zachytit až 90% těchto škodlivých paprsků. Tyto přírodou dané vlastnosti pak dělají z bambusových ponožek vpravdě zdravotní výrobek, zvyšující komfort Vašich nohou při celodenním nošení.
    Vyberte si vhodné dámské bambusové ponožky podle různých příležitostí k jejich nošení.

  • Dámské sportovní...

    Dámské sportovní ponožky VoXX poskytují Vašim nohám při sportovní zátěži potřebný komfort. Pomůžeme Vám najít ty správné sportovní ponožky, abyste mohla zapomenout na otlaky jako základ nepříjemných puchýřů. Další funkcí dámských sportovních ponožek je také nohu tepelně izolovat, a odvádět z ní pot do dalších funkčních vrstev bot, na jejichž povrchu se odpaří. Vlhkost, která přesto v ponožkách zůstane, znamená ideální prostředí pro rozmnožení bakterií, které pot rozkládají. Tento proces významnou měrou omezí sportovní ponožky s obsahem stříbra. Ionty Ag se mísí ve formě nano-částic s granulátem a stávají se tak neoddělitelnou součástí posléze vyrobeného umělého vlákna přidávaného do úpletu ponožek. Antibakteriální stříbro je tak pevnou součástí dámských sportovní ponožek, nevypere se, zůstává a slouží v nich po celou dobu jejich živostnosti.

na stránku
Zobrazeno 109 – 112 z 112 položek
Zobrazeno 109 – 112 z 112 položek