Načítám...

 Vítejte v internetovém obchodě Ponožky od Kočky.

 

     Vyberte si z bohaté nabídky českých ponožek, podkolenek, punčochového zboží, funkčního prádla, a vybraných druhů spodního prádla určených pro sport, zábavu, volný čas, do práce i do společnosti, a to vše pro dámy, pány a děti.

     Již od roku 2010 se specializujeme pouze na tradiční české výrobce ponožek, podkolenek a punčochového zboží. kteří dobře znají Vaše nároky, a snaží se, ve své neustále se rozvíjející nabídce, předčit Vaše očekávání.

Jsme úspěšná, zavedená firma, na internetovém trhu působíme více než pět let.
     Oblíbené sportovní ponožky a podkolenky VoXX poskytnou Vašim nohám potřebný komfort během sportovní aktivity. Doře drží na noze, výborně odsávají pot z pokožky, aby ho předali dalším funkčním vrstvám Vaší obuvi. Řada modelů těchto ponožek je se stříbrem, které ničí bakterie rozkládající pot, a brání tak šíření nepříjemného zápachu. ponožky VoXX mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, takže v zimě hřejí, a v létě chladí, jsou trvanlivé, snadno se perou a suší. 
     Bavlněné veselé ponožky Boma jsou určené na každodenní nošení, neboť si můžete vybrat z opravdu širokého sortimentu barev a vzorů.
Ponožky Lonka jsou určené do společnosti, ke kostýmkům a oblekům, jsou střídmé, elegantní a praktické neboť řada z nich má volný neškrtící lem, a napomáhá tak lepšímu krevnímu oběhu, aby nohy neotékaly při dlouhém sezení.

Náš obchod je přehledně strukturovaný do stromu kategorií, jako jsou oddělení v obchodním domě. Pokud, ale chcete rychle najít konkrétní výrobek, využijte fultextový vyhledávač - okno nahoře uprostřed. Reaguje a nabízí nejbližší výrazy již po zadání prvních třech písmen.

Máme nastavená pravidla na možné dodání zdarma, kdy neplatíte poštovné, sledujte prosím naše aktuality a příslušný paragraf obchodních podmínek.

Přejeme Vám příjemný nákup, jsme připraveni pomoci Vám při řešení jakýchkoliv problémů s ním spojených.

 

Lukáš Richter

Jménem kolektivu spolupracovníků Ponožky od Kočky